Pozor - svíčka bez přední etikety! Jim Beam Double Oak® - Malá vonná svíčka 283g
Popis
Pozor - svíčka bez přední etikety! Poslední kus této vůně skladem.
Zachytili jsme komplexnost Double Oak Whiskey ve svíčce, která naplní místnost dokonalostí, jež Jim Beam whiskey představuje. Příjemná a chutná whiskey věrně promítnuta do silné aromatické svíčky.
Double Oak je whiskey, která zraje vždy v nových sudech z bílého amerického dubu. Výjimečnost této whiskey spočívá v tom, že postupně zraje ve dvou čerstvě vypálených sudech, a díky tomu pojme mnohem více aroma z ohořelého dřeva, stejně tak jako tato svíčka.
Ideální dárek pro milovníky pravé whiskey.
Doba hoření 50 - 60 hodin
Tip: Z bezpečnostních důvodu nelze vosk ve svíčce kompletně "vypálit" a vždy zbyde cca 0,5 cm vosku.Proč vosk nevyužít ve vaší aromalampě! Stačí pouze sklenici se zbývajícím voskem vložit na přibližně 20min do mrazáku a nožem následně opatrně vyloupnout. Vosk lze snadno naloupat, odstranit spodek knotu a dále si vůni naplno užívat.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.